CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 1. W jakim przedziale wiekowym są uczestnicy Jędrzejek?
  W Jędrzejkach może uczestniczyć każdy. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Bawią się z nami reprezentanci praktycznie wszystkich grup wiekowych: licealiści, studenci,  pracujący, zarówno osoby młode, jak i bardziej dojrzałe. Każdy, niezależnie od wieku, jest mile widziany.
 2. Czy osoby niewierzące też mogą uczestniczyć w imprezie?
  Oczywiście! Ludzi, którzy są niewierzący lub odeszli od Kościoła Katolickiego są mile widziani. Jednym z naszych celów jest dawanie świadectwa, że chrześcijanie to normalni ludzie, którzy potrafią się dobrze bawić. Jeśli komuś nie przeszkadza krótka modlitwa i błogosławieństwo na start to jak najbardziej zapraszamy do wspólnego jędrzejkowania :).
 3. Czy można przyjść na imprezę po godzinie 21:00?
  Na Jędrzejki można przyjść o dowolnej porze od godziny 21, ale zachęcamy do przybycia przed 22:00, tak aby załapać się na krótką modlitwę. Dodatkowo na początku ogłoszonych zostanie kilka przydatnych informacji organizacyjnych.
 4. Czy można kupić bilety podczas trwania imprezy?
  W kilku minionym edycjach wszystkie bilety zostały sprzedane w ramach przedsprzedaży. Jest wysoce prawdopodobne, że w tym roku może się to powtórzyć. Zatem nie czekaj i zamów bilet zdalnie, gdy tylko rozpoczniemy sprzedaż. Jeśli nie wszystkie bilety zostaną sprzedane zdalnie, to będzie można nabyć bilet przy wejściu na salę, aż do wyczerpania biletów, ale warto zaznaczyć że w dniu imprezy bilety będą droższe (30zł za bilet normalny jak i ulgowy).
 5. Skąd nazwa Jędrzejki?
  Jędrzejki to nowa jakość i odmienność, stąd też odmienna nazwa. Nasza impreza odcina się od często spotykanych imprez andrzejkowych z elementami wróżb, stawia na dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja. Chcieliśmy, żeby ta nazwa kojarzyła się właśnie z takim sposobem imprezowania.
 6. Czy można zwrócić bilet?
  Zgodnie z regulaminem zakupu bilety nie podlegają zwrotowi. Jeśli samemu nie możesz skorzystać z zakupionego biletu, zachęcamy aby przekazać go komuś z bliskich lub znajomych albo odsprzedać go ogłaszając się np. na naszym profilu na FB w dedykowanym poście:
  https://www.facebook.com/events/721702091528107/permalink/727910094240640/

PATRONAT 2018

            

 

 

ORGANIZATORZY 2018

 

we współpracy z

 

 

 

Chcesz zostać współorganizatorem Jędrzejek i mieć wpływ na kształt tego dzieła.
Napisz do nas i dołącz do naszego grona!

KONTAKT

SPONSORZY NAGRÓD  

FibraDream

 

 

 

O BEZPIECZEŃSTWO ZADBAJĄ: